İNSAN KAYNAKLARI

Furkan Etiket olarak insan kaynaklakları politikamız genç dinamik insan kaynağı potansiyelini sürekli geliştirerek, müşterilerimizin hedefleri ve beklentileri ile doğru orantılı olarak en verimli en yüksek kalitede hizmete ulaşmaktır.

İNSAN KAYNAKLARI

Seçme ve Yerleştirme Firmaların faaliyet alanları ne olursa olsun, genel amaç tartışmasız olarak başarıyı elde etmektir. Her işin başarıya ulaşmasında en önemli değer ‘İNSAN’dır.Şirketin en önemli varlığı olan insan kaynağının en etkin ve verimli şekilde çalışabilmesi bilinciyle doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alım süreci uygulamaktır.

Eğitim ve Kariyer Eğitim & Gelişim sürecimiz ve uygulamalarımız, kurumsal müşterimizin stratejik öncelikleri, şirketimizin stratejileri ve hedefleri, çalışanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda, çalışanlarımızın iş becerilerini, bilgilerini ve yetkinliklerini geliştirmek üzerine yapılandırılmıştır.

Performans Gelişimi Müşteri Temsilcisi olarak başlayaıp , kısa süre içinde Takım Lideri olabilir, farklı bir bölümde görev yapabilir, yöneticilik basamaklarında yükselmeye başlayabilirsiniz. Şirketimizde her çalışanın kariyer yolu, uygun koşulları yerine getirdiği taktirde en üst pozisyona dek açıktır.

CV Gönder


    Bizimle Çalışmak İçin CV Gönder